top of page

İletişim

Kısıklı Mah. Yıldıran Sok. No:1 Üsküdar / Istanbul

Law Office

Doğuş Hukuk, hukuki kadrosundaki genç ve dinamik nitelikte ekip üyelerini sürekli genişletmeyi ve geliştirmeyi ilke edinen bir insan kaynakları politikasına sahiptir.

Doğuş Hukuk, geniş faaliyet alanlarına yayılan müvekkillerine, karmaşık yapılara ve hukuki sorunlara doğru, işlevsel ve en yüksek standartlardaki yaklaşımlarla eğilerek hizmet vermeyi ilke edinmiş bir hukuki kadroya sahip olmak ayrıcalığına sahiptir. Bu ayrıcalık, Ortaklık bünyesinde çalışan avukatlara kendilerini geliştirebilecekleri nitelikte sorumlulukların verilmesi ve bu sorumluluklar doğrultusunda yönlendirilmelerine zemin hazırlamaktadır.

Hukuki kariyerlerine yeni başlayanlar veya tecrübeli bir kadro ile birlikte dinamik ve destekleyici bir iş ortamında çalışma fırsatı arayan avukatlar bakımından Doğuş Hukuk bünyesinde bir insan kaynakları planlaması mevcuttur. Ayrıca hukuk uzmanları, hukuki sekreterya hizmetleri gibi hukukun alt dallarında kariyer hedefleri olan çalışma arkadaşları bakımından da insan kaynakları planlamaları bulunmaktadır.

Ekibimize katılmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

bottom of page